•  Wysyłka w 48h

 • Produkt odpowiednio zapakowany Zwrot do 14 dni

 • Raty 0%

 • Produkty
  0

  Brak produktów w koszyku.

 • Zimowa wyprzedaż asortymentu do -20% ! Zamów do 20 grudnia z gwarancja dostawy przed świętami.

 • Płatności

  Ceny podane w sklepie internetowym wyrażone są w Polskich Złotych oraz EURO i są cenami brutto, zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT oraz cła. Ceny nie zawierają jednak ewentualnych kosztów dostawy, które są wskazywane w trakcie składania Zamówienia.

  Do każdego zamówienia dołączany jest dowód zakupu, wysyłany do klienta wraz z paczką lub wysyłany do klienta drogą elektroniczną, jeśli klient zgłosi taką potrzebę. 

  Kupujący może wybrać jeden z następujących sposobów płatności za zamówione produkty:

  a) płatność przy odbiorze osobistym,

  b) płatność przelewem zwykłym lub internetowym na konto bankowe Sprzedawcy. Na przelew oczekujemy do 3 dni roboczych, w przypadku braku płatności zamówienie jest anulowane,

  c) płatność internetowa online – Płatność BLIK, karta płatnicza, przelew elektroniczny poprzez zewnętrzny system płatności imoje, obsługiwany przez firmę ING Bank Śląski S.A. z siedzibą w Katowicach. 

  d) płatność internetowa online – Płatności PayU. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest PayU S.A.,

  e) płatność za pobraniem.

   

   

  Wyboru płatności dokonuje Kupujący podczas składania Zamówienia.

   

  Sprzedawca zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian cen Produktów. Zamówienia złożone przed wejściem w życie zmian, o których mowa w poprzednim zdaniu, realizowane będą na zasadach obowiązujących w momencie ich składania.

  Powyższy przepis nie dotyczy Produktów objętych jakąkolwiek formą promocji lub wyprzedaży, jeżeli doszło do wyczerpania zasobów takich Produktów. W takim przypadku Sprzedawca poinformuje niezwłocznie Kupującego o wyczerpaniu zapasów, a Kupujący może nabyć zamawiane Produkty po aktualnej cenie widocznej na stronie internetowej Sklepu lub zrezygnować ze złożonego Zamówienia lub jego części.