•  Wysyłka w 48h

 • Produkt odpowiednio zapakowany Zwrot do 14 dni

 • Raty 0%

 • Produkty
  0

  Brak produktów w koszyku.

 • Wszystkie produkty w obniżonych cenach! Promocja trwa do 15.02.2023

 • Polityka prywatności

  I. Podstawy prawne Administrator oświadcza, iż przetwarzanie danych osobowych Użytkowników odbywa się zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych – Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych “RODO”).        

  II. Warunki ogólne   

  1. Niniejsza Polityka Prywatności informuje o sposobach ochrony danych osobowych użytkowników serwisu znajdującego się pod adresem elektronicznym www.greenspot.pl

  2. Administratorem Użytkowników Serwisu jest Greenspot Kamil Karcz , z siedzibą w Wadowicach 34-100 pod adresem Ul. Polna 4 posiadająca numer REGON 361559816 oraz NIP 5512612743.   

  3. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniu tylko poprzez dobrowolnie wprowadzone informacje w formularzach.   

  4. Zawartość stron Serwisu stanowi własność Administratora i jest prawnie chroniona.   

  5. W celu korzystania z Serwisu użytkownik powinien posiadać komputer lub urządzenie z zainstalowanym oprogramowaniem pozwalającym na przeglądanie stron internetowych oraz dostęp do sieci Internetowej. Dostęp do Serwisu może odbywać się przy wykorzystaniu dostępnych przeglądarek internetowych.   

  6. Administrator oświadcza, że strony Serwisu są wolne od treści:

  III. Informacje w formularzach.   

  1. Serwis zbiera informacje podane dobrowolnie przez użytkownika.   

  2. Serwis może zapisać ponadto informacje o parametrach połączenia (oznaczenie czasu, adres IP).   

  3. Dane w formularzach są udostępniane:   

  4. Dane podane w formularzach mogą stanowić proces obsługi potencjalnych klientów, uwzględniony przez Administratora w prowadzącym rejestrze czynności przetwarzania danych osobowych.   

  5. Dane podane w formularzach są przetwarzane w celach:   

  IV. Prawo dostępu 

  1. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także prawo do przenoszenia danych.        

  2. Dane osobowe Użytkowników będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celów, w których zostały zgromadzone oraz po ich ustaniu, do czasu przedawnienia roszczeń, bądź do czasu cofnięcia udzielonej zgody.