• Wysyłka w 24h

 • Produkt odpowiednio zapakowany Zwrot do 14 dni

 • Raty 0%

 • Produkty
  0

  Brak produktów w koszyku.

 • Czegoś brakuje w Twoim ogrodzie? Teraz wszystkie donice -25% tylko do 21 kwietnia! Bezpłatna wysyłka od 500 zł.

 • Polityka prywatności

  I. Podstawy prawne Administrator oświadcza, iż przetwarzanie danych osobowych Użytkowników odbywa się zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych – Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych “RODO”).        

  II. Warunki ogólne   

  1. Niniejsza Polityka Prywatności informuje o sposobach ochrony danych osobowych użytkowników serwisu znajdującego się pod adresem elektronicznym www.greenspot.pl

  2. Administratorem Użytkowników Serwisu jest Greenspot Sp. z o.o. Kamil Karcz , z siedzibą w Leńcze 110, 34-142 Leńcze Polska, posiadająca NIP: 5512664384   

  3. Administrator, za pośrednictwem Serwisu oraz innych form komunikacji zbiera i przetwarza dobrowolnie wprowadzone informacje poniżej wyszczególnione dane osobowe Użytkowników przekazywane podczas procesów rejestracji w Serwisie: 
  imię i nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail, numer telefonu, adres IP klienta oraz w przypadku wystawienia Faktury Vat: nazwa firmy, adres, NIP. 

  4. Zawartość stron Serwisu stanowi własność Administratora i jest prawnie chroniona.   

  5. W celu korzystania z Serwisu użytkownik powinien posiadać komputer lub urządzenie z zainstalowanym oprogramowaniem pozwalającym na przeglądanie stron internetowych oraz dostęp do sieci Internetowej. Dostęp do Serwisu może odbywać się przy wykorzystaniu dostępnych przeglądarek internetowych.   

   

  6. Administrator zobowiązuje się do dołożenia starań w celu zachowania należytego zabezpieczenia danych osobowych Klienta.

  7. Administrator oświadcza, że strony Serwisu są wolne od treści:

  III. Informacje w formularzach.   

  1. Serwis zbiera informacje podane dobrowolnie przez użytkownika.   

  2. Serwis może zapisać ponadto informacje o parametrach połączenia (oznaczenie czasu, adres IP).   

  3. Dane w formularzach są udostępniane:   

  4. Dane podane w formularzach mogą stanowić proces obsługi potencjalnych klientów, uwzględniony przez Administratora w prowadzącym rejestrze czynności przetwarzania danych osobowych.   

  5. Dane podane w formularzach są przetwarzane w celach:   

   

   

  V. Prawo dostępu 

  1. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym) lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także prawo do przenoszenia danych.

  2. Żądania z zakresu przetwarzania danych osobowych mogą Państwo zgłaszać mailowo na adres administratora danych: kontakt@greenspot.pl     

  VI. Prawo do wniesienia skargi

  1. Każdy użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.