Powered by Smartsupp
 • Wysyłka w 24h

 • Produkt odpowiednio zapakowany Zwrot do 14 dni

 • Raty 0%

 • Produkty
  0

  Brak produktów w koszyku.

 • Finał wyprzedaży, ceny obniżone nawet o -40%! Promocja trwa do wyczerpania zapasów!

 • Promocja
  SKU: Brak danych Kategoria:

  Mini szklarnia Origin

  SKU: Brak danych Kategoria:

  Mini szklarnia Origin

    599,00  489,00 

  Wymiary:
  • 80x42x120 cm
   zł

  Wysyłka w 24h

  2 lata gwarancji

  Polski produkt

  Bezpłatny zwrot do 14 dni

  Drewniana mini szklarnia balkonowa Origin jest doskonałym produktem dla osób posiadających rośliny doniczkowe na balkonie lub tarasie. Szklarnia przede wszystkich chroni rośliny wewnątrz przed zmiennymi warunkami pogodowymi jak niska temperatura, śnieg, grad oraz silny wiatr. Dzięki bardzo dobrej izolacji, szklarnia tworzy idealne warunki i zapewnia odpowiednią ilość światła do rozwoju sadzonek ziół, warzyw oraz owoców, nawet na wczesnym etapie rozwoju.

  Solidne wykonanie
  i stylowy wygląd

  Mała szklarnia na balkon wykonana została z jakościowego drewna świerkowego, gdzie każdy element drewniany został poddany zanurzeniu w wysokiej jakości impregnacie do drewna, przez co szklarnia jest odporna na zmienne warunki pogodowe i nie wymaga malowania nawet do 5 lat. Konstrukcja jest bardzo wytrzymała i stabilna zapewniając nośność każdej półce nawet do 80kg.

  Mini szklarnia Origin

  Duża pojemność

  Szklarnia balkonowa Origin nie zajmuje dużo miejsca na balkonie a jednocześnie jest bardzo pojemna za sprawą przemyślanej konstrukcji. Posiada 3 półki, gdzie każda mierzy 75 cm długości, 40 cm szerokości i 35 cm wysokości. Ostatnia półka może pomieścić rośliny o wysokości nawet powyżej 40cm przy zamkniętym dachu. To sprawia, że balkonowa mini szklarnia jest bardzo praktyczna. Można ustawić ją bezpośrednio na podłodze lub wykorzystać podwyższenie aby korzystanie z niej było komfortowe.

  Mini szklarnia Origin otwarta

  Odpowiednie warunki
  do rozwoju roślin i sadzonek

  Miniszklarnia na balkon i taras jest w 90% wykonana z poliwęglanu, który przepuszcza odpowiednia ilość światła potrzebną do szybkiego wzrostu roślin. W słoneczne i ciepłe dni, wskazana jest odpowiednia wentylacja szklarni, dlatego  posiada ona uchylaną pokrywę z odpornego poliwęglanu komorowego, zabezpieczając jednocześnie przed deszczem, gradem i śniegiem.

  Mini szklarnia Origin otwarta

  Wygodne otwarcie
  i zamknięcie drzwiczek

  Wbudowane kątowniki metalowe i magnesy na końcach drzwiczek zapewniają komfortowe otwieranie i zamykanie drzwiczek bez wysiłku. Nawet jeśli zapomnisz zamknąć drzwiczek, a zerwie się wiatr to raz sprowadzone do pozycji zamkniętej – pozostaną na swoim miejscu za sprawą mocnych magnesów.

   

  Mini szklarnia Origin zaczepy

  Informacje

  Waga 14 kg
  Wymiary 80 × 42 × 121 cm
  Kolor

  Ciemny palisander, Palisander

  W zestawie:

  Instrukcja, komplet wkrętów do drewna, komplet zawiasów, blaszki kątowe z magnesami na kleju, haczyk z oczkiem do mocowania pokrywy, listwa dystansowa przydatna w montażu oraz wszystkie elementy szklarni Origin odpowiednio zabezpieczone z nawierconymi otworami.